Menu główne

zrzut wycena600Strona firmy zajmującej się wydrukami 3D. Dodatkowo na stronie znajduje się formularz wyceny modelu 3D on-line oraz sklep oferujące gotowe produkty wydrukowane w technologii 3D. Serwis zbudowany na CMS Wordpress  + Woocommerce. Prosta i przejrzysta strona zarówno dla odwiedzających jak i wyszukiwarek.

Strona zawiera kilka podstron opisujących zakres działalności firmy, ofertę usługową, galerię zdjęć realizacji. Dodatkowo na stronie znajduje się formularz umożliwiający dokonywanie wyceny modelu 3D on-line. Strona zawiera również sklep oferujący gotowe produkty wydrukowane w technologii 3D.

Projekt graficzny

Szablon wykonany został w oparciu o ogólne wytyczne klienta: charakter serwisu, kolorystyka, własny materiał zdjęciowy oraz gotowy projekt logotypu.

Wszystkie moduły wykorzystane w projekcie otrzymały korekty ostylowania dostosowane do kolorystyki szablonu bazowego, tak by całość była spójna od strony graficznej.

Prace obejmowały również dodanie i odpowiednie sformatowanie treści przygotowanej przez klienta i uruchomienie serwisu na serwerze.

 adres strony: 3dforms.pl

Kontakt

CYKLOID PRO   Cezary Śliwakowski

email   kontakt@cykloid.com
tel.        507 55 12 44