Menu główne

ght600

Strona informacyjna projektu wyprawy Wielki Szlak Himalajski 2015, którego celem jest przejście Wielkiego Szlaku Himalajskiego przez małżeństwo Bartosza Malinowskiego i Joanny Lipowcza. Serwis zbudowany jest na CMS Joomla 3.4

Strona zawiera kilka podstron opisujących podstawowe informacje dotyczące projektu wyprawy oraz Wielkiego Szlaku Himalsjskiego takie jak: o nas, budżet, projekt wyprawy, odpowiedzialna turystyka Zawiera także podstawowy zestaw funkcjonalności, takich jak formularz kontaktowy, mapę serwisu, fotogalerie zdjęć oraz newsletter.

Projekt graficzny

Szablon wykonany został w oparciu o ogólne wytyczne klienta: charakter serwisu, kolorystyka, własny materiał zdjęciowy. Wszystkie moduły wykorzystane w projekcie otrzymały korekty ostylowania dostosowane do kolorystyki szablonu bazowego, tak by całość była spójna od strony graficznej. Ze względów na ograniczony budżet projektu całość wykonano na bazie gotowych elementów, tak by zredukować ich modyfikację do minimum. Prace obejmowały również dodanie i odpowiednie sformatowanie treści przygotowanej przez klienta i uruchomienie serwisu na serwerze.

Projekt logotypu

Na potrzeby wizerunku projektu wyprawy wykonaliśmy prosty logotyp na bazie odpowiedniego kroju czcionki, zawierający stylizację części nazwy. Elementy graficzne logo wykorzystane zostały do wykonania materiałów reklamowych.

 adres strony: http://wielkiszlakhimalajski.pl/

 

 

Kontakt

CYKLOID PRO   Cezary Śliwakowski

email   kontakt@cykloid.com
tel.        507 55 12 44